Η φωτογραφία είναι από το τουρνούα που έγινε στις 24-27/3/2011 και το οποίο φυσικά κερδίσαμε, αλλά το σημαντικότερο για μένα είναι ότι ο γιος μου αναδείχθηκε ο καλύτερος τερματοφύλακας του τουρνουά.
Στις 17 Ιουνίου ξεκινάει η πρώτη φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Πόλο Μίνι-Παίδων γεννημένοι το 1999 (και μικρότεροι).
Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 3 φάσεις:
1η φάση - 17-19/6/2011
2η φάση - 8-10/7/2011
3η φάση - 22-24/7/2011
Όπως καταλαβαίνετε ξεκινούν τα δρομολόγια και οι αγωνίες.
Οι αγώνες που θα γίνουν στις 17-19 Ιουνίου σε όλη την Ελλάδα είναι οι εξής:
1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ1η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 21:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 16:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 17:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
4η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
5η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 16:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΩΡΑ: 17:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1η αγωνιστική Πέμπτη 16/6/11ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
2η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΟ ΧΙΟΥ
4η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 11:30 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΝΟ ΧΙΟΥ
3. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 18:00
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 19:15 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 09:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΧΑΛ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 19:15
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΟ ΣΥΡΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 09:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 10:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ5η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 15:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΣΥΡΟΥ
ΩΡΑ: 16:30 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΧΑΛ. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 21:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 09:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΩΡΑ: 10:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
4. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 16:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΥ)
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 20:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 21:30 ΟΕΑ / ΝΑΒ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ. ΟΕΑ / ΝΑΒ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 17:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.
4η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΕΑ / ΝΑΒ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 16:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.
ΩΡΑ: 17:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ / ΝΑΒ
6. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ (ΝΟΠ)
1η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
3η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
7. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 19/6/11ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/6/11ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 21:30 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11ΩΡΑ: 13:00 ΠΑΟΚ ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
ΩΡΑ: 14:00 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/6/11
ΩΡΑ: 20:00 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΟΚ
ΩΡΑ: 21:00 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ